Жінка пішла від чоловіка, залишивши йому на виховання двійко дітей

Після семирічного шлюбу cім’я Іри почала розвалюватися. Чоловік Юра сказав, що любить давно іншу. Хай вона покує чемодан і їде з двома дітками до своєї матері. Мама жила в провінційному невеличкому містечку.

Іра жити без Юри не могла. А тут такий сюрприз.

Юра уявляв собі розвиток подій так. Дружина поїде до матері разом з дітьми, а він сам залишиться в квартирі. Сюди він зможе привести свою нову пасію. Але не так склалося, як гадалося.

Іра швидко зорієнтувалася про що йдеться. Вона взяла свою дорожню сумку і помістила в неї кілька своїх суконь.

На прощання сказала, що влітку він дітей може привезти до неї, де краще повітря, власне подвір’я і ліс недалеко. Там вони зможуть відпочити від міського галасу. А ще вона залишає за собою право навідувати дітей, коли їй заманеться. Три рази в місяць на вихідні приїжджатиме точно. Часом, за можливості, це може бути частіше.

Чоловік не очікував такого повороту подій. Він зірвався на крик. Казав, що справжні матері так не поступають. Що дітям більше потрібна мама, а не тато.

Однак в Ані також були аргументи:

-Житлові умови для дітей тут значно кращі. Садочок зовсім близько від дому. Тут у них є багато друзів у дворі. Переїзд – це звикання до нового колективу. Це ще один стрес для дітей. Не варто травмувати дитячу психіку.

Звісно, вона буде сумувати. Але якщо він так вирішив, то хай буде так. Насильно нікого не заставиш любити.

На прощання Анна помахала чоловікові рукою, мовляв: «Сам заварив кашу, то сам і їж».

Юра аж ніяк не сподівався, що все так складеться. Він залишився у власній квартирі, але не сам і не зовсім щасливий.

Його нова пасія, почувши про розвиток подій, не поспішала переходити до нього жити. Наче охолола. Сказала, що їй не потрібен багатодітний мужчина. І що йому тепер робити?

Зранку треба дітей швиденько одягнути, в садочок завести. Увечері забрати, зготувати їсти, нагодувати, укласти спати.

Нове кохання і бажання влаштувати життя по-новому почало боком Юрі вилазити. Він нічого як треба не встигав.

Правда, в зв’язку з цією історією багато хто засуджує Аню. Те, що чоловік зрадив, до уваги не береться. Але як вона могла дітей залишити? Ось чим докоряли жінку.

Нікого не цікавить, як живуть діти, яких залишив тато, який, окрім того, і аліментів не платить. І ніколи своїх кровинок не провідують.

Вона, зрештою, ніякого злочину не вчинила. Це ж чоловік виставив її з власного помешкання, звільняючи місце для нового кохання. І Аня вважає, що так для дітей буде краще.

А ви як вважаєте?

Оцініть статтю
Дюшес
Жінка пішла від чоловіка, залишивши йому на виховання двійко дітей