Жінка не влаштовувала істерик – спакувала чемодан і пішла, залишивши дітей чоловікові

Оля і Юрій прожили разом уже шість років. Виховували двох хлопчиків-близнюків, яким на днях мало виповнитися по три рочки. Усе  в них було добре. Однак чоловік раптом заявив, що у нього є інша жінка, і він найближчим часом планує піти до неї.

На здивування Юрія, жінка не стала кричати, впадати в істерику. Вона сприйняла таку новину спокійно, оскільки вже давно знала про наявність суперниці.

Наступного дня Оля почала упаковувати власні речі. Сказала, що діти хай залишаються жити тут, оскільки звикли до всього. Адже тут вони ходять в садочок, мають друзів і таке інше. Не хоче їх травмувати. А вона переїжджає в свою квартиру. Зобов’язується платити справно аліменти. Також щотижня відвідуватиме дітей. Може, часом заночує разом з ними. Влітку поїде з малими на відпочинок. На такій ноті вона попрощалася з чоловіком.

Тим часом Юра привів додому нову пасію. Жінка аж ніяк не розраховувала, що поряд з нею житимуть діти її чоловіка. Вона не готова була за ними доглядати. Тому через короткий термін вона посварилася з Юрієм, повертіла хвостом і пішла.

Юра не очікував такого повороту. Найняв для близнюків няню. Але жінка погано справлялася з малими, а плату вимагала велику.

Зателефонував Олі, просив вибачення. Однак було вже пізно. Оля швидко зорієнтувалася, як їй налагодити власне життя. Вона знайшла собі пару і аж ніяк не планувала повертатися до колишнього чоловіка, що так цинічно повівся з нею.

 Вона збиралася найближчим часом вийти заміж. У її хлопця був власний будинок, в якому вони зможуть жити. Сюди вона також зможе забрати своїх дітей. Але про це Юра ще не знає.   

Оцініть статтю
Дюшес
Жінка не влаштовувала істерик – спакувала чемодан і пішла, залишивши дітей чоловікові