Жінка вийшла з коми, коли заплакала дитина

https://ukr.media/world/395817/

 

Диво трапляється у житті. І доволі часто. Важливо, допускати, що воно може статися. Саме завдяки йому людина може вийти з доволі складних ситуацій. Може перебороти труднощі, які здавалися надскладними.

Так було і цього разу. Молода Кері чекала на дитину. Вона була вже на пізньому терміні, як їй раптом стало погано. Жінку госпіталізували. Після обстеження лікарі сказали, що треба робити кесарів розтин, оскільки є загроза і для дитини, і для мами.

Під час операції Кері впала у кому. Медперсонал був безсилим. Жінку помістили в спеціальну палату для підтримання її життєдіяльності. Минула доба, але вона все-таки не приходила до тями.

Можна було сподіватися лише на диво. Оскільки зі своєї сторони вони зробили усе можливе, щоб повернути Кері до повноцінного життя…

 

Тоді як дитинка була жива і здорова і, звичайно, потребувала матері, її тепла. Медсестра, знехтувавши всякими правилами, нишком принесла дитинку до Кері і поставила матері на груди. Дитинка заплакала. Можливо, відчула рідне серце, енергію, що була їй близькою.

І трапилося диво – Кері розплющила очі. Вперше за кілька днів вона прийшла до тями. На моніторах медсестра побачила активність усіх внутрішніх органів.

Це було диво! Медперсонал також був зворушений такою подією.

Кері була ще доволі квола, не могла рухатися. Проте образ її маленької лялечки манив до себе, додавав сили. І вона знала, що їй треба чимшвидше одужати, щоб пригорнути до себе свою кровинку.

Вірте в диво – і воно обовязково буде у вашому житті!

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Жінка вийшла з коми, коли заплакала дитина