Жінка вирішила нагодувати дітей , які жeбp akують неподалік. Вона й не очікувала, що власник зробить знижку й надалі буде годувати дітей у своєму кафе.

Я працюю адміністратором в одному із кафе нашого міста. В більшості нас відвідують люди, які працюють неподалік і хочуть десь смачно та швидко пообідати.

Одного дня до нас зайшла жінка та замовила собі обід. Вона сиділа обідала і в один момент вона не доївши просто вийшла з кафе на вулицю. До того ж свої речі також не забрала: ні пальто, ні сумку. Ми з дівчатами почали дивитись за нею йде хотіли гукнути її, щоб згадати їй про речі та рахунок, але тут ми побачили, що вона підійшла до будинку біля якого завжди двоє дітей просять гроші. Вона поговорила з ними та повернулась назад разом із дітьми та зробила замовлення ще на них.

Як виявилось, їй стало шкода малих й вона вирішила нагодувати бідних дітей. Діти ледве дочекались свого замовлення та відразу почали їсти, було видно, що вони нормально не харчувались вже декілька днів. На це все вийшов подивитись й наш власник. Після розказаного дівчатами він сказав, щоб цій жінці зробили хорошу знижку. Діти, доївши, подякували та пішли, а жінка ще обідала.

Коли їй принесли рахунок, то вона була трішки здивована, адже там була вказана сума набагато нижча. Вона вирішила спитати чи немає помилки, але до неї підійшов наш власник та почав дякувати жінці, адже зараз люди забувають робити добро. Він ще раз подякував жінці, побажав гарного дня та пішов. З того часу ті двоє дітей почали обідати в нас ледь не кожного дня.

Оцініть статтю
Дюшес
Жінка вирішила нагодувати дітей , які жeбp akують неподалік. Вона й не очікувала, що власник зробить знижку й надалі буде годувати дітей у своєму кафе.