«Жінка зустрічалася зі мною, щоб завагітніти для іншого” Мені було дуже боляче, коли я дізнався про це.

З Танею я познайомився ще під час навчання в інституті. Наші стосунки були більше дружні, ніж як закоханої пари. Таня сказала, що не спішить заміж. Їй добре так. Я не протестував. Що означає штамп у паспорті? Нічого. Нам було добре вдвох, і ми насолоджувалися лиш власною присутністю.

Між іншим, Таня винаймала в місті квартиру, однак ніколи не запрошувала мене до себе. Ми гуляли містом, ходили в гості до друзів, але не бували один в одного в гостях.

Одного разу Таня все-таки запросила до себе, і я залишився в неї з ночівлею. Так ми переспали. Я був не проти, щоб жити разом. Але Таня знову запротестувала.

За місяць часу дівчина мені несподівано заявила, що вона вагітна. Я був на сьомому небі щастя. Тепер  точно ми будемо разом. Але й тут дівчина повела себе по-своєму.

Між іншим, в коханні я зізнавався їй не раз. Але вона відмовчувалася – була надто гордою. Аж тепер вибухнула до мене почуттями. Однак знову відмовила в спільному проживанні. Сказала, що в такому стані їй краще буде в батьків, у селі, де повітря свіже і фруктів та ягід багато. А до міста час від часу заїжджатиме. Тоді і будемо бачитися.

Я не протестував. Адже й справді Тані зараз потрібен спокій і багато вітамінів. Ми лишень телефонували одне одному. Таня повідомляла, що в неї все гаразд, почувається добре. Вибачалася, що не зателефонувала, щоб повідомити про своє перебування в місті – трохи була втомлена оглядом лікарів.

Так спливали місяць за місяцем. Ось вона вислала перші результати УЗД. Сказала, що відчуває, як дитина чеберяє ніжками.  А ще втішила мене, що наступного разу, коли здаватиме аналізи, обов’язково мені зателефонує, бо вже дуже сумує.

 Так, звісно, я дуже-дуже хочу її бачити. До батьків якось не складається заїхати. Бачимося лишень у відеочаті.

Я знав, коли Таня буде в місті. Тому, не очікуючи її дзвінка, подався їй назустріч. Справді – дуже скучив.

Таню побачив ще здалека. Але вона була не одна. Поряд з нею йшов якийсь молодий мужчина, і вони трималися за руки.  Я ще раз для впевненості глянув. Так, це була вона. Я став трохи нервувати, а серце битися сильніше Але було вже пізно відступати, тому стояв, наче опущений у воду.

Коли пара наблизилася впритул, Таня побачила мене і трохи призупинилася від несподіванки потім попросила чоловіка купити їй води в найближчому магазині, бо дуже пити захотілося, і тільки після того як пішов чоловік, привіталася зі мною.

-Що ж ти тут робиш?

-Чекаю на тебе! Хотів зробити для тебе сюрприз. Але тобі він вдався краще.

-Вибач, дорогий. Я тобі мала про це розповісти раніше, але боялася, що ти мене не зрозумієш. Я люблю тебе, але…

І дівчина розповіла, що вона була заміжня ще до нашого знайомства. Проте з чоловіком у них біологічна несумісність, тому вона мне могла від нього завагітніти. Тривалий час старалися намарно. Тоді вона несподівано познайомилася зі мною і зважилася на такий крок. І в неї все склалося з першого разу. А тепер не знає, з ким їй бути. Адже любить обох. Після почутого, мені було дуже боляче на душі.

Я також не знав, що мені робити. Адже відчував, що після такого сюрпризу люблю Таню не менше. А також чекаю на народження дитини.

 Друзі, може, ви порадите?

Оцініть статтю
Дюшес
«Жінка зустрічалася зі мною, щоб завагітніти для іншого” Мені було дуже боляче, коли я дізнався про це.