Жінкам треба спати довше, ніж чоловікам. І ось чому

Сон – найважливіший ритуал, який людина повинна проводити кожної ночі. Сон так важливий, тому що під час нього відновлюються всі функції організму. Людське здоров’я тримається на трьох «китах»: сон, харчування та фізична активність. Жоден з цих складових не можна виключати.

Наприклад, під час сну виробляються деякі гормони, відновлюється нервова система. Якщо ви недосипаєте в будні і відсипаєтеся на вихідних, то така схема не працює. Повноцінно та якісно потрібно спати кожного дня.

Чому жінкам необхідно спати більше, ніж чоловікам

Річ у тім, що жінки більш емоційні. У відповідь на якусь проблему у жінки активізується весь мозок. На відміну від чоловіків, які думають окремими півкулями мозку. Відповідно, «пригальмувати» жінкам складніше.

Крім особливостей функціонування мозку, жінки зазвичай гірше засинають та довше просинаються. Також у жінок є багато зовнішніх факторів, які негативно впливають на якість сну. Наприклад, чоловік хропить під боком або немовля, яка потребує цілодобової уваги. Тому жінкам потрібно спати більше на 30 хвилин.

Яка має бути тривалість сну?

Для кожної людини цей показник індивідуальний. Проте опиратися потрібно число у 7-8 годин. Лікарі рекомендують, що для якісного сну потрібно лягати до 11 вечора. Але і тут все індивідуально. Головне прислухатися до свого організму.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Жінкам треба спати довше, ніж чоловікам. І ось чому