Життя — бумеранг. Опинилася на місці колишньої дружини свого чоловіка.

З Сашком ми познайомилися в одному кафе. Я прийшла на обід, він сидів збоку. Підійшов до мене та запитав чи можна до мене підсісти. Я дала згоду, а чому ні? У мене нікого не було, а він був приємний на вигляд та мав добрий погляд. Ми обмінялися контактами, і згодом ще раз зустрілися. З цього почалася наша любовна історія.

Потім я дізналася, що він має жінку. Дружина не дає йому дозвіл на розлучення, а ще вони мають сина, якому 11 років. Якщо чесно, я не знала, як реагувати. Звісно, мені це не сподобалося, викликало певні підозри, але я повірила йому. Він дав обіцянку, що вони скоро розведуться. Згодом так і сталося. Щастя не було меж. Тепер він тільки мій.

Але далі з’явилася нова перепона. Чесно кажучи, я не хотіла, щоб його син приходив до нас в гості. Він же ж не маленький, буде доповідати своїй матері, що у нас відбувається в будинку. Я вирішила поговорити з Сашком, щоб він зустрічався зі своїм сином десь інде. Сашко погодився. Далі до мене дійшла інформація, скільки мій чоловік платить аліментів своїй дитині і його матері. Це мене дуже роздратувало. Саша і так залишив їм машину, трикімнатну квартиру. Навіщо таку велику суму виплачувати? Стосовно цієї теми у нас було багато скандалів, сварок. Але все ж “моя” взяла гору. Сашко знайшов іншу роботу, де платили скромніше і відповідно аліменти зменшилися. Це мене потішило, бо більше грошей залишилося для нашої сім’ї.

kino-teatr.ru

Пройшов час і у нас народилася донька. У мене з’явилися багато клопотів. Для наших стосунків з чоловіком майже не вистачало часу. Та й він постійно був на роботі, навіть не допомагав мені з дитиною.

Коли дитині було три рочки, я випадково замітила в його телефоні повідомлення від якоїсь дівчинки. Як з’ясувалося, вони вже півтора року були разом. Тепер зрозуміло, чому його так часто не було вдома. Знаю, що сама винна. Не потрібно мені про це казати. Я з ним розійшлася. Подала на аліменти, яких він не виплачує. Бо працює на малооплачуваній роботі.

Тому я працюю на двох роботах, сама виховую доньку. Напевне це кара за те, як я поставилася до його першої дружини та дитини.

Що ви про це думаєте?

Оцініть статтю
Дюшес
Життя — бумеранг. Опинилася на місці колишньої дружини свого чоловіка.