Життя йшло до розлучення. Тоді син вдався до хитрощів

Зустріла недавно подругу, а вона каже, що її шлюб іде до розлучення. Я дуже здивувалася, бо жили вони чудово. Ніколи не сварилися. Виховали гарного і розумного сина. А тут таке щось трапилося.

Однак за кілька місяців подружка повідомила, що в неї сталося диво, і вони помирилися – знову живуть душа в душу.

Усе сталося цієї весни. На травневі вихідні син поїхав кудись з друзями. Я залишилася з чоловіком сама. Настрою особливого не було. Я планувала провідати батьків. А чоловік домовився про рибалку. І от вкінці робочого дня мені на телефон прийшло повідомлення від чоловіка: «Їдь додому. Треба нагально поговорити».

«Усе, – думаю, – от і приплили – повідомить про розлучення».

Однак удома на мене чекав сюрприз – від дверей аж до спальні горіли свічки і були розставлені вази з трояндами.

Піднімаюся у спальню, де ми вже давно не були разом, а там усе встелено пелюстками. У мене був приємний шок.

Усе було, наче в казці! Я аж розплакалася. Аж ніяк не очікувала такого повороту.

За спиною почула кроки і впала в обійми чоловіка. Ми цю ніч провели разом у спальні. Між нами наче щезла стіна, що нас розділяла вже кілька років поспіль.

А зранку до нас подзвонив кур’єр і вручив два квитки на відпочинок в Болгарії.

Уже на курорті з’ясувалося, що чоловік не відсилав мені ніякого повідомлення цього дня. Окрім цього, він також отримав повідомлення такого ж змісту від мене.

Ситуацію прояснив син:

-Я з другом добряче постаралися, щоб організувати вам цей відпочинок. Повідомлення відправив я. Мені набридли ваші сварки, от і вирішив якось налагодити між вами стосунки. Гроші заробив у інтернеті на власному проекті. Відкладав тривалий час, а потім усі вклав у цей план. Сподіваюся, що не намарно».

Так син зумів врятувати власну сім’ю від розлучення. Йому все вдалося. Моя подруга часом жартує, що вона знову переживає медовий місяць.

Оцініть статтю
Дюшес
Життя йшло до розлучення. Тоді син вдався до хитрощів