Життя молодої дівчини завжди було наповнене одними розчаруваннями, але все змінилося, коли мама опублікувала її фотографію в інтернет

Дівчина на ім’я Емма мала безліч проблем під час навчання в своїй школі, над нею часто знущалися і висміювали, простіше кажучи вона була предметом насмішок. Ці роки йшли дуже важко для Емми, але з часом шкільні роки підійшли до кінця і настав час випускного, якого дівчинка так чекала і на який так сподівалася. Вона хотіла, щоб це було її єдине позитивне враження про школу.

Однак і тут все пішло не так як хотіла Емма. Однокласники нічого не сказали їй про випускний і вирішили провести його без неї, просто її не покликали. Дівчина дуже засмутилася, бо вже купила сукню і приміряла її. Мама дівчинки настільки засмутилася, що сфотографувала її в сукні для випускного і залила в інтернет. Фото відразу ж стало популярним і розлетілося всім інтернетом.


Newsner Stories EN

На фотографію відразу ж відреагували дуже багато людей і вирішили допомогти дівчинці, організувавши їй свій власний випускний бал. До її будинку приїхав натовп, в тому числі цілих 120 байкерів, які вирішили так само підтримати дівчинку. Було відчуття, що зібралося все місто. Так само директор одного ресторану в місті пустив всіх цих людей безкоштовно і допоміг все організувати, це був найкращий день у житті дівчинки.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Життя молодої дівчини завжди було наповнене одними розчаруваннями, але все змінилося, коли мама опублікувала її фотографію в інтернет