«Живу щасливим життям. Виховуємо двох дітей і маємо власний бізнес. Останнім часом до мене почали доходити слухи, що чоловік мені зраджує. І ось як я все вирішила!

У мене чудова сім’я, і я щаслива. Виховую двох дітей: сина і донечку. Окрім цього, у нас є хороший бізнес, яким, як правило, займається чоловік. Він приносить нам хороший прибуток, завдяки якому я можу дозволити собі доглядати за дітьми, а також щосезонний відпочинок за кордоном. Також мене чоловік не обмежує в оновленні гардеробу та відвідуванні салонів-краси.

Правда, мої подружки останнім часом мені постійно дорікають тим, що я вже засиділася вдома – пора виходити на роботу. Діти вже не потребують мого постійного догляду. Але я не спішу на роботу, адже допомагаю часом чоловікові і вдома справ вистачає. Працюю над собою – це також важливо і на це потрібен час.

Зрештою, думаю, чи не з заздрощів подружки так «піклуються» про мене. Останнім часом до мене дійшли слухи, що мій чоловік мені зраджує. Що його часто бачать з молодою кобітою в кав’ярні або ресторані. Він постійно їй дарує квіти. У них романтичні стосунки. Звісно, такі  новини зачепили мене за живе.

Але чоловік також приділяє мені увагу. На відпочинок ми завжди їздимо разом. Він любить наших дітей. Мене в нічому не обмежує. Між нами нема скандалів і великих непорозумінь. Я не піймала його жодного разу на зраді. Думаю, чи не спеціально хтось поширює таку інформацію, щоб посварити нас. Так, я після почутого стала в рази уважнішою до чоловіка – дарую йому більше ніжності і любові і водночас «принюхуюся» до його життя за межами будинку. Може, раптом надто довіряю йому і не зауважую, що чоловік ходить на ліво?

На днях спланувала навіть сходити зі своїм коханим разом у ресторан, у якому наче бачили його з молодою особою. Чоловік нормально зреагував на моє бажання.

Між іншим, і щодо роботи подумала – сказала чоловікові, що діти майже дорослі, то в мене є більше вільного часу і можу години дві- три працювати в офісі. Я бухгалтер за фахом, тож можу вирішувати фінансові питання фірми. Чоловік також не заперечив.

Тепер я зранечку зі своїм чоловіком їду в офіс, працюю до обіду і повертаюся додому до дітей і залагодження власних справ. Між іншим, тут також не зауважила за чоловіком якихось гріхів.

Отож, питання зради чоловіка я для себе закрила. А до того, що говорять люди, я не дослухаюся, бо немає підстав. Важливо, що почуваюся щасливою і як мати, і як дружина. І є затребуваною в житті як жінка і як фахівець. Маю хороші можливості для власного розвитку і втілення бажань. І за це дякую Богу. А люди завжди знайдуть привід до розмови, бо така вже їхня вдача.

Оцініть статтю
Дюшес
«Живу щасливим життям. Виховуємо двох дітей і маємо власний бізнес. Останнім часом до мене почали доходити слухи, що чоловік мені зраджує. І ось як я все вирішила!