Зі смаком та без багатств: скромне життя Ангели Меркель – канцлера Німеччини.

Вже так у нас заведено дотримуватися думки, що всі відомі політичні діячі живуть за високою огорожею та у розкішних могутніх замках. Причини так вважати у нас є, з огляду на вітчизняних політиків. Проте схожа мода закріпилася не у всіх країнах. Вас приємно здивує, як ж насправді живе жінка, яка керує такою сильною державою як Німеччина, а саме канцлер – Ангела Меркель.

https://landshaftnik.com/

1984 року Ангела та її чоловік Йоахім Зауер одружилися. Дітей у пари так і нема. Це був її другий шлюб, а Йоахім відповідно став другим чоловіком. У попередньому шлюбі жінка перебувала не довго і так сталося, що розлучилася через рік після весілля.

https://landshaftnik.com/

Подружжя проживає у Берліні, зовсім близько до Рейхстагу. Проживають вони у власних апартаментах, а не наданих державою. Хоча канцлер цілком могла б користуватися службовим житлом і оселитися там разом з чоловіком. Зауважимо, що службове житло у декілька разів більше від їхнього помешкання, однак вона відмовилася від такої пропозиції.
Ангела та Йоахім мають у приватній власності цілий верхній поверх, вікна якого виходять на центральну вулицю.

https://www.dsnews.ua/

Також подружжя має невеличкий заміський будинок. Цей будиночок на вигляд дуже скромний. Ви б ніколи не могли подумати, що він належить такій відомій та впливовій людині.
До речі, Меркель живе досить просто, її спосіб життя не відрізняється від життя середньостатистичного жителя її країни. Цікаво, що на покупки до супермаркету, який розташований поруч з її житлом, Ангела ходить сама. Досить часто її можна там зустріти з чоловіком та без охорони. В цьому магазині вони купують різноманітні продукти та побутову хімію.

Оцініть статтю
Дюшес
Зі смаком та без багатств: скромне життя Ангели Меркель – канцлера Німеччини.