Зі своїм чоловіком ми жили дуже п0rаHо, а коли його Hе cтaл0 я видиxHула 3 п0лег шенням. Через шість років я вийшла заміж за його брата, мама була категорично проти, але діти мене повністю підтримали. Після цього мені довелося виїхати з рідного села.

Заміж за свого чоловіка я вийшла коли була ще геть молодою. Я завагітніла і ми розписалися. Спочатку це були гарні відносини, але після народження другої дитини, він став пиячити та все частіше приходив неадекватний додому. Пив все частіше, навіть доходило до того, що він підіймав руку на мене і мені доводилося втікати з дітьми з дому. То до мами піду ночувати, то до сусідів. Якось намагалася поговорити зі свекрами, але вони удавали, що нічого не відбувається і все добре. Єдина людина яка мала вплив на мого чоловіка був його рідний брат Іван. Він не раз заспокоював чоловіка. Але це було не надовго. Мені давно хотілося розлучитися, але було шкода дітей. Все ж батько є батько. Якось одного разу після чергового скандалу я пішла до матері ночувати. Але чоловік і там мене знайшов, коли намагався нетверезий забрати нас додому, мама намагалася його вигнати з хати. Так він підняв на неї руку. Після цього випадку я вирішила подати на розлучення. Мені не хотілося жити з таким чоловіком. Свекри після того почали просити мене не подавати на розлучення, прекрасно розуміли, що їхній синочок геть пропаде без сім’ї. Але мене це ніяк не зупинило. Мені більше не хотілося жити з таким звіром.

Через рік після розлучення мого чоловіка не стало. Грілка геть його звела з цього світу. Мені не булого його жаль. Можливо хтось мене засудить за такі слова, але нервів він мені багато забрав. І для дітей не найкращий приклад подавав. Будинок перейшов до мене у спадок, тому ми переїхали назад.

Останнім часом до нас в гості почав навідуватися брат колишнього чоловіка – Іван. Він був хорошим чоловіком, але в житті йому не щастило з родинними відносинами. Його покинула вже друга жінка. Не знаю в чому була причина, ніколи не любила лізти в чужі справи. Я не розуміла в чому була причина його навідувань. А одного разу він сказав мені, що я йому дуже давно подобаюся і він хоче покликати мене заміж. Я не знала, як мені реагувати на його слова, адже мене в селі не зовсім зрозуміють. Це ж брат мого колишнього чоловіка якого недавно не стало тільки. Мама була категорично проти, а от діти мене підтримали. Їм дуже подобався дядько Іван. Я не знала, що мені робити. Іван був господарським чоловіком, уважним. Я погодилася на пропозицію Івана. А коли про це дізналися свекри, був знатний скандал. Свекруха сказала, що я змія яка крутить її синами як хоче. Що зведу її другого сина в могилу як і першого. Я була шокована такими словами від свекрухи, вона прекрасно знала як її другий син до мене ставився, і що сам винен у своїй смерті.

Через два місяці я продала будинок і Іван забрав нас з дітьми в місто до себе жити. А своїм батькам сказав не приїжджати до нього, раз вони проти нашого шлюбу. Ми живемо разом вже три роки і я ні разу не пожаліла про те, що погодилася вийти вдруге заміж. Діти також люблять Івана як рідного батька. Шкодую тільки про те, що в молодості вибрала не того брата і втратила стільки часу і нервів.

Оцініть статтю
Дюшес
Зі своїм чоловіком ми жили дуже п0rаHо, а коли його Hе cтaл0 я видиxHула 3 п0лег шенням. Через шість років я вийшла заміж за його брата, мама була категорично проти, але діти мене повністю підтримали. Після цього мені довелося виїхати з рідного села.