Знайшла я в0р0жку в чаті нашого міста й вирішила сходити до неї. Не встигла я до неї прийти та привітатися як вона вже розповіла мені про мою пр0блему та сказала, що зібрала всі необхідні трави в мішечок і віддала мені його

Одного вечора, прийшовши додому з роботи, я побачила свого коханого чоловіка з іншою жінкою. Мого розчарування, болі та злості не було меж.

На той момент з моїм чоловіком разом ми були вже десять років. Мені 36 років, а йому 30. Дітей спільних у нас не було, через те, що я постійно була зайнята роботою, думала тільки про кар’єру, а не про діточок. Та через деякий час так вийшло, що мене звільнили з роботи. Я впала в деnpесію, з якої виходила майже півроку.

В той період я дуже запустила себе й розтовстіла. Я розумію, що останній час життя наше з чоловіком не можна було назвати казкою, але все ж зрада — це найгірше, що може статися, навіть якщо я в такому стані. Я була настільки зла на свого чоловіка, що кипіла п0мст0ю за цей вчинок.

Тому я вирішила п0мcтитися. Знайшла я ворожку в чаті нашого міста й вирішила сходити до неї. Не встигла я до неї прийти та привітатися як вона вже розповіла мені про мою проблему та сказала, що зібрала всі необхідні трави в мішечок і віддала мені його. Пояснила, що я повинна зробити з цим мішечком, і я зі спокійною душею пішла звідти.

Чесно, я не дуже вірю в оці всілякі обряди, тому зі спокійною душею зробила те, що говорила мені ворожка і забула. А ось через 4 роки після цієї ситуації я почала зустрічати свого колишнього чоловіка дуже блідого, похмурого та хворого. Я не розуміла в чому справа, тому й не звертала уваги. Але як мені розповіли мої сусіди, що його кохана захворіла на рак.

І тут я згадала про те, що колись ходила до ворожки. Я швидко зібралася й побігла до неї з проханням зняти цю порчу. Нащо вона мені відповіла, що це прокляття зняти не можна, тільки перевести на іншу особу. І ось я з опущеними руками, засмучення пішла додому.

А через деякий час дізналася, що, як чоловік, так його кохана жінка померли обоє від раку. З того часу я почала вірити в чаклунів та зареклась більше ніколи не ходити до ворожок та не робити зло іншим людям.

Оцініть статтю
Дюшес
Знайшла я в0р0жку в чаті нашого міста й вирішила сходити до неї. Не встигла я до неї прийти та привітатися як вона вже розповіла мені про мою пр0блему та сказала, що зібрала всі необхідні трави в мішечок і віддала мені його