Зненацька двері з гуркотом розкрилися, і в квартиру влетіла розпатлана дівчина. Анатолій став, познайомив нас. То його дружина Інна

Нещодавно зі мною приключилася цікава історія. Після школи я поїхала навчатися в інше місто. Так там і залишилася. Вийшла заміж, живемо добре. Додому приїжджаю не часто. Наразі маленькі діти забирають весь час. Вже пройшло немало часу, коли я була в гостях у батьків. Ми поговорили з чоловіком, попросили його маму пожити в нашій квартирі й доглядати дітей, поки я з’їжджу до мами й тата.

Я так за ними сумувала, що навіть снитися почали. Вдень роздратована. Тому чоловік відпустив мене на тиждень. Сказав, що з мамою вони справляться. Коли я повідомила батькам, що їду їх провідати, вони сказали що наразі відпочивають на дачі. Щоб я також, як відпочину після приїзду у квартирі, їхала туди. Потім додали, що у квартирі живе мій менший брат із дружиною.

Коли я приїхала до свого будинку, назустріч мені йшов чоловік, якого я не впізнала. Тільки коли усміхнувся, я зрозуміла, що це мій брат Анатолій. Ми кинулися одне одному на шию, розцілувалися, і, обіймаючись, пішли у квартиру. Мимо нас пройшла незнайома мені жінка. Толя сказав, що то нові жителі, нещодавно купили квартиру. І додав, подруга моєї дружини.

Ми сиділи на кухні, пили чай, розмовляли. Зненацька двері з гуркотом розкрилися, і у квартиру влетіла розпатлана дівчина. Анатолій став, познайомив нас. То його дружина Інна. Виявляється сусідка, яку ми зустріли, коли піднімалися у квартиру, телефонувала Інні, сказала, що чоловік повів у квартиру жінку. При чому не соромився непристойно обіймати її.

Оцініть статтю
Дюшес
Зненацька двері з гуркотом розкрилися, і в квартиру влетіла розпатлана дівчина. Анатолій став, познайомив нас. То його дружина Інна