Зрадив і принизив, а тепер благає про повернення. Бути йому чи ні?

Заміж я вийшла доволі рано, коли мені ще не було навіть  двадцяти. Однак я зробила правильний вибір, бо дуже любила свого чоловіка.

Дмитро був військовим. Разом ми прожили тридцять два роки.  Основними труднощами були постійні переїзди. Умови не завжди були з кращих. Але я все терпіла, бо для мене важливими були мої почуття.

Я по суті сама виховала наших дітей, тому що чоловік завжди був на службі. А потім він вирішив щось змінити у своєму житті і пішов з армії. Зайнявся бізнесом. Час був не з легких. Але я з розумінням ставилася до його бажання, в усьому його підтримувала, допомагала чим могла. Пройшла бухгалтерські курси і всі його звіти робила сама. Часом не спала всю ніч.

Через якийсь час нам нарешті стало везти. Бізнес почав приносити непоганий дохід. Ми стали жити дуже добре. Тепер могли дозволити собі відпочинок у Туреччині, Греції, Іспанії.

Але були і мінуси. Дмитро купив собі дороге авто і став пропадати часом на ніч або на вихідні. Це болісно вдаряло по мені. Знала, що він десь у сауні, шинку або з дівчатами.

Якось наважилася поговорити з ним на цю тему. Він відповів грубо. Сказав, що я повинна бути йому вдячна за те, що мене годує і утримує. Він забув, скільки ми труднощів подолали разом, щоб вийти врешті на такий рівень життя.

Наші діти на цей час уже були дорослі. Обоє вчилися в університеті. Я вирішила на життя чоловіка не звертати уваги. Жила своїм життям, вирощувала в оранжереї квіти і здавала під продаж. Це був мій додатковий дохід.

Потім Дмитро вирішив мене кинути. Він зв’язався з тридцятирічною молодою жінкою. А йому вже тоді виповнилося п’ятдесят сім років. Жінка спокусилася на його багатство.

Все-таки ми розлучилися за його ініціативою. Я перейшла жити в квартиру. А він в наш будинок привів цю жінку. Він піклувався своїми дітьми. Про мене зовсім забув. Але я вже пік болю пережила. Давала собі раду завдяки продажу квітів.

А потім я познайомилася з хорошим чоловіком. Між нами виникла симпатія. Ми почали зустрічатися. А потім почали разом жити. Я була задоволена своїм життям.

На той час у мого колишнього чоловіка народився син. Він зателефонував мені зненацька. Запропонував зустрітися. Дмитро дуже змарнів за цей час. Почав сутулитися, чого не було до того. Сказав, що хворіє і має проблеми з бізнесом.    Молодій дружині він також такий не потрібен. Вони розлучаються. Його теперішня дружина намагається через суд відняти від нього практично все майно. Він тепер зрозумів, якої помилки допустився тоді. Дмитро хотів, щоб я забрала його до себе.

Я дивилася на людину, з якою прожила стільки років і в душі у мене вирували почуття. З одного боку, він мене все-таки зрадив і викинув зі свого життя. З іншого – ми разом прожили великий шмат життя. Це були мої найкращі роки. Я тоді дуже любила його.

Мені було дуже його шкода.  Але я нічого не могла тепер змінити. У моєму житті появився інший чоловік, до якого звиклася. Дмитра свого часу я викреслила зі свого життя через зраду. З того часу між нами постала стіна, яку навряд чи тепер зможу здолати, щоб знову почати життя разом.

Оцініть статтю
Дюшес
Зрадив і принизив, а тепер благає про повернення. Бути йому чи ні?