Зрозуміла, що не даруватиму дітям квартири, коли почула рингтон дзвінка моєї невістки!

З невісткою у мене склалися прекрасні стосунки. Ми ніколи не сварилися й завжди допомагали одна одній. Коли моя невістка Віка потрапила у лікарню, то й тут я допомогла, забрала внучку до себе. А не так давно обіцяла їм подарувати квартиру, вони ж зовсім молоді, повинні мати щось своє.

На той момент у мене вже була дворічна внучка та мав народитися внук. Я мала дві квартири, одна з них здавалась в оренду і за отримані гроші я жила, тому поговоривши з дітьми ми вирішили, що вони можуть пожити там.

Тоді я й помітила зміни у поведінці невістки. Вона стала хамовитою і грубою, але я не надавала цьому значення, бо думала, що вся ця емоційність від вагітності й незабаром все знову буде добре.

Кілька тижнів тому я зібрала найближчих мені людей, щоб відсвяткувати шістдесятиріччя. Цілий день трудилась біля плити, щоб всіх порадувати смаколиками.

psycom.net

Вечір проходив просто чудово, але син з Вікою повідомили, що їм пора йти, мов внучці пора лягати спати, я не стала сперечатися, врізала їм торт із собою. Син пішов гріти машину, а невістка почала ходити по всій хаті, десь зник її телефон. Я запропонувала зателефонувати її, але вона нервово відмовилась. Через хвилину я таки вирішила зателефонувати й на всю квартиру почувся лай собаки.

Ну, ви тільки подумайте, вона поставила на мій дзвінок гавкіт собаки!

Невістка це ніяк не прокоментувала, подякувала за гостину, забрала телефон і пішла. Я продовжила стояти на тому ж місці й не знала, що робити. А через мить просто розплакалась, мене почали втішати подруги й інші родичі, а я навіть не знала, що сказати, бо мені було так соромно, боляче й образливо.

Невже син знав про цей дзвінок? Можливо у нього стоїть такий же? І він також насміхається наді мною?

Наступного дня син попросив дати йому ключі від тієї квартири, де вони мали жити, щоб привезти туди меблі. Його голос не виражав абсолютно нічого і я миттю промовила: «У ту квартиру ви більше ногою не ступите, передай подяку своїй коханій дружині!».

Я не знаю, чи розповіла невістка синові, що сталось, та ніхто переді мною не вибачився, тепер вони телефонували лише для того, щоб зайвий раз нагадати, як я їх підставила і негарно вчинила.

Я дійсно не можу зрозуміти, чим образила невістку й сина, щоб вони до мене так ставилися. Я завжди бажала їм всього кращого.

Оцініть статтю
Дюшес
Зрозуміла, що не даруватиму дітям квартири, коли почула рингтон дзвінка моєї невістки!