Звісно моя теща дуже сильно обурилася на нас. Вона почала обзивати нас крадіями та брехунами. Говорити, що ми наживаємося її коштом

У нас з дружиною досить гарна сім’я. Живемо ми мирно, дуже кохаємо один одного та маємо трирічну донечку. Разом ми з дружиною вже десять років, з яких п’ять ми зустрічалися, а п’ять вже одружені. Звісно ми як і всі інші молоді люди сподівалися, що зможемо стати на ноги, мати гарні статки та ні в чому собі не відмовляти. Та доля розпорядилася зовсім інакше. Зараз ми ледве зводимо кінці з кінцями. Вся наша заробітна плата вже на декілька місяців уперед розписана. Та ще й дружина сидить вдома з донькою, а працюю лише я. Тому ми прийняли рішення, що ми доньку віддамо до садочка, а дружина також вийде на роботу й буде також заробляти гроші в сім’ю.

Ми так і зробили, але в наш час дуже дорогі дитячі садочки, як це виявилося. Й нам все одно бракувало грошей. Навіть якщо і заробляли удвох. Ми з дружиною зовсім не розуміли, де нам шукати необхідну суму коштів. Я вже подумував звільнятися з цієї роботи та їхати закордон, щоб хоч трошки заробити грошей та нарешті забезпечити родину належним чином. Звісно мені було б тяжко без сім’ї, адже моя дружина та донька — це все, що в мене є і я їх безмежно кохаю.

Та, на щастя для мене, дружина сказала мені одну важливу та безцінну фразу, яку, на мою думку, просто мріє почути кожен чоловік. Моя кохана мені сказала, що ні куди вона мене не відпустить, й ні за які гроші ми не зможемо купити той час, який ми провели не разом. Адже їй потрібні не гроші, а кохана людина поруч. У мене після цієї розмови аж крила виросли і я захотів щось змінювати у нашому житті. Я вирішив, що буду шукати нову роботу, а поки не знайду, то звільнятися зі старої поки не буду. Але все ж проблема з дитячим садочком була не вирішена. Крім того, ще й ми з дружиною дуже б хотіли, щоб наша донька ходила на додаткові заняття. Але так боляче приймати той факт, що не можеш дати своїй дитині те, що вона просить та бажає, а наша донечка дуже хоче піти на бальні танці.

І ось одного з вечорів ми поїхали в гості до моєї тещі просто посидіти разом, попити чаю та поговорити. Та й наша донечка вже скучила за бабусею. Вона одразу помітила, що ми з дружиною в поганому дусі й почала розпитувати у нас що трапилося. Ми звісно не хотіли розповідати їй, що сталося, але теща змогла у нас випитати в чому причина нашого поганого настрою. І в кінці ми все ж розповіли нашу проблему. Моя теща вислухала нас і люб’язно запропонувала свою допомогу. Вона сказала, що вони з чоловіком зможуть потягнути заплатити за садочок, але за додаткові заняття танцями це вже їм не по силі. Нам з дружиною звісно було дуже соромно брати у них кошти, але все ж ми погодилися, бо нову роботу я ще собі не знайшов. Та й з допомогою батьків ми зможемо дозволити собі оплачувати танці донечки.

Так ми й прожили майже рік. Теща нам сама без попередження скидала гроші на картку кожного місяця і ми платили за садочок. Самі звісно у багато чому собі відмовляли, але платили за танці донечки, адже вона їх так любить. І тут нещодавно я сходив на одну співбесіду з приводу роботи. Вона була для мене дуже бажана, бо платять там досить гарну заробітну плату та й ця робота була за спеціальністю. Коротко кажучи, це робота моєї мрії. І після співбесіди мені сказали, що зателефонують пізніше, в принципі як говорять це й усім. Якщо чесно, я й не сподівався навіть на те, що мені будуть телефонувати. Думав, що це мені сказали просто з ввічливості.

Але на велике здивування мені все ж зателефонували та сказали, що мене беруть на цю роботу. Нашому з дружиною щастю не було меж. Ми навіть про таку заробітну плату й не могли мріяти, а тут ось вона — справжня. Але ми вирішили все одно не відмовлятися від допомоги тещі, а кошти за садочок, які ми могли б платити, відкладати та збирати на школу нашій донечці.

Так ми прожили декілька тижнів. І ось в один з вечорів ми знову поїхали до тещі на чай. Перед цим всі разом домовилися, що їй поки що про нову роботу говорити не будемо. А наша маленька донечка проговорилася бабусі. Вона сказала їй, що у тата тепер нова робота і він отримує дуже багато коштів, що може купувати їй морозиво кожного дня. Звісно моя теща дуже сильно обурилася на нас. Вона почала обзивати нас крадіями та брехунами. Говорити, що ми наживаємося її коштом. Теща відмовилася оплачувати садочок та взагалі вигнала нас з її квартири.

Ось пройшло вже декілька днів, а вона все одно не підіймає слухавки від нас. Я розумію, що вчинили ми з дружиною не дуже гарно. Але ми ж не витрачали ці кошти на себе, ми їх збирали для майбутнього нашої доньки. А зараз сидимо на кухні та думаємо як просити пробачення у тещі.

Оцініть статтю
Дюшес
Звісно моя теща дуже сильно обурилася на нас. Вона почала обзивати нас крадіями та брехунами. Говорити, що ми наживаємося її коштом