Звичайно, що після народження дітей не дуже багато часу з’являється для себе у батьків і це розуміють всі, окрім самого Михайла. Він постійно приходить до мене в гості й жаліється на свою дружину

Мене звати Віктор і у мене є один друг, з яким я дружу ще з дитинства. Як друг Михайло дуже гарний чоловік. Але як сім’янин не дуже.

У Михайла була дружина та троє прекрасних діточок. Вони з дружиною познайомився ще з юнацьких літ. Дуже довго зустрічалися, все у них було як у казці: постійні романтичні побачення, букети квітів. Для багатьох були прикладом ідеальної пари, а деякі дівчатка з нашого міста ще й заздрили таким стосункам. І як всі й говорили вони дуже скоро, у двадцять один рік, одружилися.

Спочатку у них все було добре Михайло був у формі та його дружина Вікторія неначе з голочки вдягнена, завжди з гарною зачіскою та макіяжем. Але після народження діточок все змінилося. Звичайно, що після народження дітей не дуже багато часу з’являється для себе у батьків і це розуміють всі, окрім самого Михайла. Він постійно приходить до мене в гості й жаліється на свою дружину, яка вона не гарна та недоглянута.

Постійно розповідав мені, що його дружина ходить по квартирі у розтягнутих штанах, футболці, на голові просто зібране волосся, немає ніякого макіяжу та гарного манікюру. Навіть спати вона лягає в цьому ж одягу. Хоча у квартирі прибрано, чисто, завжди є, що поїсти та діти завжди охайні бігають, але Михайла це все одно не влаштовує. Адже раніше Вікторія була постійно з зачіскою, з гарним макіяжем, в дуже гарному вбранні та на підборах. А фігура була, що кожна жіночка заздрила, як пісочний годинник. А зараз розтягнутий живіт та немає спортивної статури.

Як я не вмовляв Михайла не покидати свою дружину, адже як мінімум у них росте троє діточок та все у нього є, що тільки забажає чоловік, адже дружина не витрачала час на себе, а приділяла його своєму коханому чоловікові. Як тяжко її не було з трьома дітьми, вона завжди знаходила час для свого коханого та проводила його з ним. Навіть через стому та моральне виснаження, вона все одно посміхалася, зустрічаючи чоловіка з роботи та годувала його дуже смачною вечерю. Не зважаючи на всі ці мої слова та вмовляння, Михайло все ж зібрав свої речі та подав на розлучення. Він виплачує аліменти та допомагає своїм дітям, але, навіть зараз не розуміє чому його дружина зараз не виглядає як з голочки.

І ось наразі пройшов уже рік, як вони розлучилися з Михайлом і я нещодавно зустрів Вікторію. Вона виглядає як раніше: настільки гарна та красива жінка, що ніколи в житті не скажеш, що вона виховує трьох діточок одна. Дуже гарне вбрання, зачіска, макіяж, туфлі на таких підборах, що не всі зможуть на них вистояти, не те, що ходити. Ми з нею стали, почали говорити про життя. І вона мені ні слова не сказала, як їй тяжко одній виховувати дітей. Настільки це сильна та вольова жінка.

І ось тут мені стало зрозуміло, чому Вікторія так виглядала всі ті роки. Вона час, який могла витратити на себе, витрачала на чоловіка. І я впевнений, що, якби Вікторія той час витрачала на свої забаганки, то Михайло все одно був би невдоволений своєю жінкою. Я сподіваюся, що і Михайло це зрозуміє, нехай це буде вже пізно, але він усвідомить, що втратив. А Вікторії я бажаю знайти справжнього чоловіка, який буде поважати та любити її не тільки за зовнішність, а й за те, що вона робить для сім’ї. Адже прибирати, готувати, виховуючи дітей та ще й встигати гарно виглядати може не кожна жінка, і це повинно цінуватися зі сторони чоловіків.

Оцініть статтю
Дюшес
Звичайно, що після народження дітей не дуже багато часу з’являється для себе у батьків і це розуміють всі, окрім самого Михайла. Він постійно приходить до мене в гості й жаліється на свою дружину