Зять пішов у декрет. Тьху! Курям на сміх! Чоловік з дитиною сидить, а дружина гроші заробляє. Де таке бачено?

“Світ перевернувся з ніг на голову. Зять у мене сидить в декреті, а дочка вийшла на роботу, коли онуку було 3 місяці”,-бідкається Алла Степанівна.

Чи то я така дурна, “немодна”, що за все переживаю? Аж серце за дочку болить.

Аліна з Денисом одружені 8 років.Спочатку молоді люди хотіли пожити для себе. Побачити світ, кар’єру зробити, піднятися на ноги, а потім вже думати про дітей. Купили квартиру в кредит, допомогли батьки з обох сторін. Аліні, дочці Алли Степанівни, 32 роки. Нещодавно вона стала мамою. Народження довгоочікуваного первістка чекала уся родина.

Чого ще хотіти? Живи, радій, виховуй сина! От тільки в Алли Степанівни очі на мокрому місці, як тільки згадає, що її єдина дочка вийшла на роботу, коли синові було тільки 3 місяці.

Аліно, ну де твої мізки? Ти про сина подумала? Ніхто дитині матір не замінить. Ти так довго намагалася завагітніти.Згадай, якою  дорогою ціною тобі дісталася ця дитина!

Постійно по лікарнях ходили, на обстеження, нічого їм не допомагало. Зневірившись, дочка вирішила піти на ЕКЗ. Назбирали більшу частину грошей, а решту взяли у кредит.

Джерело: bizlaw.md

Аліна народила чудового здорового хлопчика Ромчика. Майже після народження сина в Дениса на роботі почалися неприємності. З новим начальством не вийшло знайти спільну мову, до цього Дениса робота радувала, а після перестала. Нове начальство тим часом скасувало всі премії, зменшило оклад, з кожним днем, колись  улюблена робота, ставала просто нестерпною.

В Аліни була чудова висооплачувана робота у міжнародній компанії. Вона була чудовим фахівцем, перед виходом у декрет її підвищили на посаді, керівник не приховував, що її поверненню буде щиро радий, навіть пропонував виписувати премії додаткові, якщо вона з декрету вийде раніше покладеного терміну.

Ось і на сімейній нараді вирішили і постановили… Денис звільняється з нелюбої роботи, йде в декрет, глядить сина, а дружина Аліна виходить на роботу, до праці. Дружина буде забезпечувати родину.

Зять пішов у декрет. Тьху! Курям на сміх! Чоловік з дитиною сидить, а дружина гроші заробляє. Де таке бачено?

Алла Степанівна спочатку не повірила цій новині, думала, що це такий жарт на 1 квітня. В голові навіть не вкладалося таке. Жінка не знала ще ні одну сім’ю, де чоловік сидів би в декреті, а дружина працювала.

Ромчику вже виповнився рік.  Денис добре справляється з роллю мами, постійно гуляє з сином на свіжому повітрі в парку, ходить з малюком в поліклініку, годує, одягає, купає, ночами прокидається. Куховарить та прибирає.  А ще пере речі та робить ремонт. Аліна далі продовжує забезпечувати родину.

Аліна ж повністю поринула в роботу. Нещодавно вона отримала ще одне підвищення, її кар’єра не стоїть на місці. В глибині душі жінка  боїться, що одного разу чоловік втомиться сидіти з дитиною, займатися домашніми справами, і їй доведеться кинути все або шукати няню. А хорошу няню знайти важко. Аліна каже, що не проти, якби чоловік сидів з сином років до п’яти.

Денис з Аліною живуть мирно та дружно. Якби не Алла Степанівна, яка постіно висловлює своє неподобство. Це ненормально, так жити!  Бабуся  вважає, що не пройде це все безслідно. Аліна постійно в офісі, дитини практично не бачить.Хіба тільки на вихідні. Вона пропускає важливі етапи життя власної дитини.  А з іншого боку, що їй залишається робити, якщо чоловік не в змозі сім’ю прогодувати? Денис теж хороший, живе на всьому готовому, ні про що не думає. Не можна так жити. Чоловік завжди добувачем був, а тут хдоровий бугай сидить у декреті.

А от мама Дениса Галина Семенівна, ну зовсім іншої думки. Її бідний синочок змушений сидіти в декреті, бо жінка у нього зозуля. Родила дитину, а бавитися віддала для батька. Їй робота важливіша. Радує  Галину Семенівну лише одне, що сина виховала добре, порядний він чоловік, не кидати ж йому дитину? Ось і сидить тепер з сином. Бабусі і дідусі ще всі працюють, тому з онуком бавляться тільки по вихідних.

Ось така в житті дилема…А що Ви порадили б молодому подружжю?

Оцініть статтю
Дюшес
Зять пішов у декрет. Тьху! Курям на сміх! Чоловік з дитиною сидить, а дружина гроші заробляє. Де таке бачено?