11 років минуло з останньої зустрічі доньки та мами, але коли та дізналась, що її донька стала популярною моделлю, то вирішила відновити спілкування, поkинувши 1 річну дитину вдома

Історія про небачену раніше недбалість й жагу до грошей вражає всіх до глибини душі, всупереч тому, що сталось це десяток років тому. Місто Славутич пробудилось від крику та плачу однорічної дитини у пустій квартирі, потім виявилось, що батько й мати покинули її саму та поїхали кудись…

Жителі багатоквартирного будинку не могли заснути, бо уже годину поспіль чули дитячий крик та плач. Потім все втихомирилось і сусіди вирішили, що батьки таки дали раду дитині, але зранку, в обід та ввечері історія повторилась. Сусіди стукали у двері й намагалися поговорити з батьками дитини, але вони не відкривали, тоді їм не залишалось нічого, окрім як викликати поліцію.

Коли поліцейські зламали двері, то у будинку стояв жахливий сморід, а на підлозі сиділа маленька дівчина, що голосно плакала. Доки сусіди приводили дитину в порядок та годували її, поліція зайнялась пошуком батьків. Але пошук по всьому місту, а згодом і країні не дав жодного результату.

Дівчинку забрали до лікарні, бо в неї було загальне виснаження організму, там вона була кілька днів. Доглядала за нею добра медсестра Інна, що дуже зблизилась з дівчинкою й незабаром почала її приносити одяг, іграшки та памперси.

Жінка довго обговорювала з чоловіком ідею вдочерити Люсю, адже у них самих було двоє дітей, а виховання ще одної маленької дитини могло стати для них великою ношею. Попри це вони вирішили подарувати дівчинці сім’ю. Перший час дівчинка гальмувала у розвитку через те, що була кілька днів на самоті. Вона вчилась наново довіряти людям, не боятися сторонніх звуків, ходити та говорити. Хоча й дівчинка потрапила у їх сім’ю у поганому стані та через кілька років вона вражала всіх своєю добротою, дотепністю та вмінням танцювати.

Дівчинка володіла незвичайною зовнішністю, тому, коли почала дорослішати, то на неї почали звернути увагу фотографи. У свої 12 років її запросили взяти участь у конкурсу «Найгарніша дівчинка світу», де вона стала переможницею. Саме у цей момент до неї повернулась мама.

tanjand.livejournal.com

Минуло 11 років з моменту, як мама покинула однорічну доньку й вирішила повернутися, коли та побачила, що донька стала успішною моделлю. Вона прагнула зустрітися з донькою, але оскільки у неї забрали батьківські права, то ніхто її не допустив до Лізи.

Мама Інна вирішила, що дівчинка повинна сама обрати, чи хоче вона зустрітися з цієї жінкою.

Як ви думаєте, чи варто Лізі бачитися з мамою?

Оцініть статтю
Дюшес
11 років минуло з останньої зустрічі доньки та мами, але коли та дізналась, що її донька стала популярною моделлю, то вирішила відновити спілкування, поkинувши 1 річну дитину вдома