Мій улюбленець пришвидшив моє заміжжя

Я люблю котів, тому давно придбала собі сибірського красеня. Кіт, правда, з характером. У нього також бувають перепади в настрої. Якщо настрій хороший, то Мурчик лагідний і муркотливий. Якщо за щось образився, то може витворити багато чого. І це він зробить майстерно.  Може обірвати штори або подерти кігтями нові шпалери чи обшивку дивана.

Нещодавно я познайомилася з хлопцем, запросила його до себе на каву. Але моєму Мурчику він чомусь не сподобався. Це я зауважила одразу по котячій поведінці.

У перші дні мого знайомства  з тим хлопцем кіт спочатку мене обнюхував, «висловлював» своє невдоволення, а потім  все-таки йшов на примирення – влягався біля моїх ніг або терся до мене.

Коли хлопець зайшов у гості, кіт одразу на нього зашипів і навідріз відмовився знайомитися – дати себе погладити чи присісти поряд. Поки ми спілкувалися на кухні, він кілька разів не дружелюбно заглядав туди і нервово смикав кінчиком хвоста. Я знала, що мій кіт вкрай злий.

За годину натякнула хлопцеві, що пора йти додому. Хотіла нормально відпочити перед робочим днем. Він одягнув куртку і встромив одну ногу в черевик і одразу поспішив роззутися. Шкарпетка була мокра і з відповідним запахом. Винуватець заглядав з-за дивана. Заглянула в інший черевик – він також був «оброблений» котом. Усе – черевики треба помити і висушити. Це ми зробили. Трохи просушили взуття феном. Але до повного висихання треба було ще почекати – залишили їх на ніч біля батареї.

 Мені стало незручно перед своїм гостем. Надворі було холодно – зима. Куди ж іти в мокрому взутті? Сказала, щоб залишався ночувати, поки не висохне взуття.

Кіт раптом подобрішав. Наче згладжував свою вину. Я насварилася на нього пальцем. Він підбіг до мене і звично буцнувся головою до моєї ноги, що мало означати: «Пробач». Він перестав злитися. Був наче задоволений собою. Навіть дав себе погладити моєму гостю, що означало – йде на примирення і прийняття.

Ночівля знайомого в мене пішла нам на користь – ми зблизилися і згодом одружилися. Кіт досі живе в нас. Ми часто піджартовуємо, що він є «винуватцем» нашого ближчого знайомства.

Оцініть статтю
Дюшес
Мій улюбленець пришвидшив моє заміжжя