Милі тещі, не вcталяйте пaлkи в колеса власній дитині або чим теща г _ipша свекрухи

Милі тещі, не всталяйте палки в колеса власній дитині. Так-так, я Вам серйозно про це пишу. І я жінка, а не який-небудь ображений тещею зять.

Знайте, ось дивлюсь я на сучасну молодь, і дивуюся. Ні, не так, дивлюся на дівчат і жінок, які створили сім’ю, і дивуюся їх несамостійності.

Милі дівчата, а для чого Ви тоді виходите заміж, народжуєте дітей, і відразу ховаєтесь під  мамину спідницю.Напевно, це дуже зручно сидіти біля мами і ні про що не турбуватися. Мама і приготує, і прибере і вночі до онука встане, а ти така «релаксуєш». А ще тата свого можна запросити, з онуком погуляти, або візочок покачати. Класно, правда?

Невже так складно ростити дитину без втручання мами? Невже так складно зварити чоловіку борщ без  маминих порад? Не знаєте як?-Інтернет Вам у поміч. Або одразу після пологового їхати до мами,аби вона допомогла з дитиною. Чоловік в цей час сидить вдома, відпочиває, і навіть фізично не підозрює, що він став БАТЬКОМ. Ви самі своїх чоловіків знецінюєте, через свої “я сама”, “мама допоможе”. І з часом Ваш Толік, Вася або Михайло самі не хочуть Вам допомагати, виховувати дітей, і опора в житті з  них виходить така собі.

А потім ви жалієтеся мамі. Теща починає тихенько ненавидіти зятя. Стосунки руйнуються, у кожного своя правда. І таких сімей багато.

А теща така щаслива, всім задоволена і донечка поруч, і не напружується, і внучок на очах росте … А нічого, що чоловік є у донечки? І добре, якщо він в цьому цирку проживає поруч з вами, а якщо він живе в своїй квартирі, а ваша дочка зовсім забула про свої обов’язки? І він своїх батьківських обов’язків не реалізовує.

 

Джерело: nastroy.net

Ще одна проблема, яку ви, милі тещі, розвиваєте. Ви постійно накручуєте своїх дочок, що чоловік – то у неї нікудишній. Не допомагає з дитиною, весь час на роботі, прийде, пожере і більше його нічого не цікавить … А ви така замотана і особистого  життя у вас немає, вся для дочки і для онука …

Бідний той зять, який живе в будинку тещі. Мало того, що він не на своїй території, так його ще жеруть по обидва боки – теща і дружина, накручена мамою, а ще й від тестя можна незадоволену фізіономію відхопити. З дочкою то все зрозуміло, вона в рідному домі і їй комфортно під крильцем матусі й татусі, а ось зятю як?

І живе він, і терпить, і сподівається на те, що ось ось і вони з дружиною повернутися в своє гніздечко і все у них буде добре. Так, складно, але проте самі, як дорослі будуть справлятися з усіма труднощами життя. Проте не так сталося, як гадалося. Дружина так звикла ні про що не відповідати і в усьому покладатися на матусю, що від’їзд відкладається все далі і далі.  Терпінню чоловіка приходить кінець.

А потім теща сушить собі голову…Зять знайшов іншу  і дитинка його мало цікавить. Так, а хто винен? Ви мила теща, не змогли закласти в голову дочки, що якщо вже вийшла заміж, так живи своїм розумом, а не маминим.

Звичайно,я не кажу, що не потрібно  зовсім не цікавитися життям дочки.  Допоможіть молодим на перших порах, але робіть це на їх території і без фанатизму.  Нехай самі справляються, готують, перуть, гуляють, ночами не сплять, але  вдвох! Це їхня дитина, так дайте їм можливість жити з цим самим. Бо своїми ж руками вирощуєте тих зятів-ледацюг!

Оцініть статтю
Дюшес
Милі тещі, не вcталяйте пaлkи в колеса власній дитині або чим теща г _ipша свекрухи