Розвелася з чоловіком і відм0вилаcя від дитини заради роботи

https://lifeinheart.com/stati/

Я з дружиною тривалий час займався молекулярною хімією. Справи йшли добре. І ось несподівано в мене появилася ще одна причина для радості – дружина завагітніла. Для мене це була дуже хороша вісточка. Мені було байдуже, хто в нас народиться – син чи донечка. Обом буду радий. Лиш би здоровенька народилася дитина.

 Проте дружина ледь не впала в депресію. Вона зовсім не бажала народжувати. Для неї була важлива передовсім кар’єра.  

Вагітність також протікала важко. Її мучив сильний токсикоз. Доходило навіть до втрати свідомості. Начальство наполягало на відпустці. Але дружина не хотіла. Вона жила роботою.

Мріяла винайти щось нове, щоб її нагородили за винахід, підвищили за рангом. А тут такий бар’єр – дитина.

Усе-таки на шостому місяці дружині довелося лягти в лікарню.

Пологи також були важкі. У неї почалася депресія. Матір не тішило дитя, що солодко посапувало поряд з нею. Вона шукала щастя в роботі. Вважала, що за цей період втратить багато навиків, і колеги її перескачуть у досягненнях. Найгірш прикрим було те, що дружина почала ненавидіти власну дитину.

І тут трапилася ще одна подія, яка остаточно «отруїла» її життя. Мене підвищили в посаді. Окрім того, за місяць я з групою виїжджав на тривалий період в США для перейняття досвіду.

Коли вона про це дізналася, сказала, що я зіпсував їй життя. Вона впала в глибоку депресію. Запропонував дружині поїхати зі мною. Вона не погодилася – не хотіла бути в моїй тіні.

Так, вона була жінкою, якій не потрібна була сім’я. Їй потрібна була слава!

Я знайшов хорошого психоаналітика, який почав її витягувати з депресивного стану. Таблетки трохи допомогли, але на короткий час.

Перед самим від’їздом дружина написала заяву про розлучення. Окрім того, ще й відмову від дитини. Такого повороту подій я не чекав. Відмовлятися від поїздки в США також не хотів.

Узяв зі собою дочку і маму для догляду за немовлятком.

Дружина повернулася в лабораторію. Вона ні краплі не жаліла про скоєне. Вважала, що очолювати поїздку в США мала вона, а не я. Так, вона розумна жінка. І, очевидно, досягне висот. Сім’я – зовсім не для неї.

Оцініть статтю
Дюшес
Розвелася з чоловіком і відм0вилаcя від дитини заради роботи