Скажу відверто – я зневажаю тих красивих ляльок, які шукають собі мішок набитий грішми.

Можливо я не ідеальна, надзвичайної природньої чи пластичної краси у мене нема, проте у мене є яскраво виражене почуття власної гідності.

Я зневажаю тих дівчат, які на вигляд наче фарфорові ляльки, чи то ляльки барбі, а в голові пусто. Ці дівчата з більш свідомої юності ставлять собі лише одну примітивну мету.

Вони лише мріють про успішного та багатого чоловіка чи коханця. Інакшими словами – шукають собі мішок набитий грішми, а не щире кохання.

Дійшло до того, що двадцятирічні дівчатка в захваті від старих чоловіків, які їм як мінімум у дідусі годяться.

Хіба ж гроші для вас настільки важливі, що ви закриваєте очі на все. Ви розумієте, що ви в першу чергу не поважаєте себе.

Ваші всі прагнення зводяться лише до того, щоб цілими днями нічого не робити, не розвиватися, не навчатися, а лише відпочивати та підтримувати красу.

А скільки молоденьких дівчат беруть кредити і лягають під ніж пластичних хірургів, щоб отримати не природню зовнішність. Якесь збочене мислення у них, що тоді вони швидше зможуть знайти у своє життя потрібного багатого бізнесмена.

Дівчата, невже ви ніколи не задумувалися про те, що ви можете самі досягнути висот. Можете розвиватися у певній сфері і заробляти на відповідному рівні.

Чоловіки набагато більше цінують розумних дівчат, у яких є серйозна прагнення. Для чого статусному чоловіку такі як ви? Та лише для одного – розважитися і побавитися гарною лялькою. А що далі, не задумувалися?

https://www.wday.ru

Красивими і молодими ви ж також завжди не будете. Потрібно думати про майбутнє, але не те яке через рік-два, а те яке є далекоглядним.

Ви ж розумієте, що лише одиницям з таких як ви пощастить і вони таки вдало вийдуть заміж. А решта будуть оплакувати свою важку долю у гордій самотності.

Доки є ще час та можливість – змінюйте своє мислення та обраний шлях.

Оцініть статтю
Дюшес
Скажу відверто – я зневажаю тих красивих ляльок, які шукають собі мішок набитий грішми.