Зателефонувала з телефону сусідки. Слухавку взяв зовсім чужий чоловік. В Наташі затьмарилося в очах. Що він говорив, не могла зрозуміти.

Річницю першого дня народження свого сина, Сергій і Наташа святкували з розмахом. Замовили ресторан, запросили друзів, родичів. Гарно погуляли. Коли після свята розходилися по домівках, мама Сергія попросила взяти до себе Ярослава. Вони з дідусем вихідні. Тому займуться внуком. А ви, говорить, відпочиньте, підіть розважитися.

На тому і вирішили. Сергій і Наташа вирішили піти з друзями на дискотеку. Давно вони нікуди не виходили. Добре погуляли. Коли вже зовсім стомилися, попрощалися з друзями й поїхали додому відпочивати. Вже було далеко за північ, поки добралися додому. Біля квартири виявили, що ключі залишилися в пакеті з дитячими речами. Про них зовсім забули. Сергій сказав, що швидко поїде на таксі забере ключі. Він взяв сумочку дружини, дістав звідти свій телефон і викликав таксі. Сказав, що швидко повернеться, вибіг з під’їзду. Вже через хвилину Наташа згадала, що сумочка залишилася в Сергія. А там і її телефон.

Вона присіла на сходинках і почала чекати. Задрімала. Коли відкрила очі, надворі розвиднялося. Із-за своїх дверей виглянула сусідка. Вона запитала, що трапилося? Подумала, що чоловік із дому вигнав. Вирішила запитати. Потім запросила до себе додому. Негоже сидіти на сходинках, можна застудитися. Наташа розповіла, чому сиділа, наразі в неї тривога за чоловіка. Чому довго не їде додому? Зателефонувала з телефону сусідки. Слухавку взяв зовсім чужий чоловік. В Наташі затьмарилося в очах. Що він говорив, не могла зрозуміти. Лише через хвилину попросила повторити що він сказав.

Виявляється вони в лікарні. Слухавку взяв водій таксі. Сергій повів чоловіка, якого знайшли побитого на дорозі. Таксист годину чекає, поки чоловік вийде з лікарні. Додому Сергій приїхав через дві години. Наташа у квартирі сусідки встигла задрімати, після гарячого чаю. У своїй квартирі чоловік розповів, що побачив сумочку дружини лише коли їхав у машині. Думав швидко повернеться. Але коли їхали назад, на обочині дороги помітили чоловіка, який пробував піднятися. Вони з таксистом вирішили, що той випивши, зупинилися, щоб допомогти. Виявилося, що чоловіка пограбували, вдарили чимось важким по голові. Сергій запропонував, що доставлять його в лікарню. А там лікарі попросили діждатися поліцію, розповісти як вони його знайшли. Поки їх відпустили, був уже ранок. Так закінчилася «романтична ніч» Сергія і Наташі.

Оцініть статтю
Дюшес
Зателефонувала з телефону сусідки. Слухавку взяв зовсім чужий чоловік. В Наташі затьмарилося в очах. Що він говорив, не могла зрозуміти.