Зателефонувала Жені і про все відверто розповіла. Перші кілька хвилин вона мовчала, ця тиша убивала мене, а потім сказала, що не проти нашого щастя

Я знала Женю з самого дитинства. Ми подружилися, коли були маленькими дівчатками й ще навіть не ходили до школи. «Не розлий вода» – так говорили про нас оточуючі. Ми називали себе сестрами, хоч і не по крові, а по духу.

Роки йшли, ми підростали, але дружба наша з часом ставала все міцнішою. Коли стали дівчатами все ділили на двох: губну помаду, туш, журнали,  одяг і так уже сталося, що і хлопця.

Ярослав і Женя почали зустрічатися, коли обом виповнилося по 17. Перше кохання, пристрасні емоції, вихор почуттів і ніжності. Вони були гарною парою, постійно проводили час разом. Все було так перший рік, а потім почалися взаємні претензії та конфлікти. Ми закінчували школу, потрібно було вступати далі. Женя хотіла навчатися в Одесі, Ярослав – у Києві. Хлопець не хотів поступатися дівчині й відмовлятися від своїх планів, тож розірвав стосунки.

Минули роки, ми всі повивчалися і пішли працювати. З Женею спілкуватися ми не припинили, наша дружба була така ж міцна, як і в дитинстві. Нещодавно мені написав Ярослав. Я щиро здивувалася його повідомленню. Хлопець зізнався, що за всі роки, так і не зміг забути Женю і попросив мене  допомогти її повернути.

Я не хотіла влазити в чужі стосунки. «Це мене не стосується» – саме так відповіла та Ярослав не вгавав. Я все ж вирішила поговорити з подругою. Женя була приємно вражена та зворушена, але відновлювати стосунки не збиралася, тим паче, що у неї вже був хлопець.

Зателефонувавши Ярославу, запропонувала зустрітися. Того вечора ми сиділи у місцевому парку і розмовляли. Новину про те, що Женя проти стосунків, він сприйняв спокійно, але і так було зрозуміло наскільки йому важко. Мені хотілося його підтримати, тому спілкування ми не припинили. Почали зідзвонюватися, ввечері зустрічалися і непомітно для обох почали закохуватися.

Одного вечора під час перегляду фільму Ярослав подивився на мене якось по-новому, а потім сказав: «Я кохаю тебе!». На цьому вечір був закінчений, я просила його піти. Довгий час не відповідала на дзвінки і смс-повідомлення, відмовлялася виходити, коли він приходив до мене.

Зателефонувала Жені й про все відверто розповіла. Перші кілька хвилин вона мовчала, ця тиша убивала мене, а потім сказала, що не проти нашого щастя.

Сьогодні я виходжу заміж за найкращого чоловіка у світі. Моєю дружкою погодилася бути найщиріша дівчина, яку я коли-небудь знала. У нашому житті все склалося найкращим чином для усіх. Ми дружимо парами й готуємося стати кумами.

Оцініть статтю
Дюшес
Зателефонувала Жені і про все відверто розповіла. Перші кілька хвилин вона мовчала, ця тиша убивала мене, а потім сказала, що не проти нашого щастя