Жарти жартами, та добре, що все закінчилося без ж _epтв та тp _авм.

Жарти жартами, та добре, що все закінчилося без жертв та травм. Кілька днів тому в нас випав сніг й очевидно, що наша сусідка з другого поверху загорілася прибиранням до новорічних свят.
Ми живемо на першому поверсі двоповерхового багатоквартирного будинку. На другому поверсі мешкає наша сусідка, з якою ми добре знайомі.

Так ось, мій чоловік стояв на балконі коли повз нього пролетіла сусідка з «мітлою» у руках. Він навіть сигарету з рук впустив та прийшов до мене на кухню зі здивованим обличчям. «О, Олеська полетіла, напевно на ваш шабаш. Щось в неї мітла не тримається у повітрі». Я спочатку не зрозуміла, що він таке говорить. Яка мітла, який шабаш. Та скоро все стало зрозумілим.

Сусідка вирішила помити вікна. Над її вікнами ще літом ластівки змайстрували собі гніздо. Тоді вона не хотіла його руйнувати. А зараз, зимою, коли мешканців не було то вона й почала його зносити шваброю. Однак дуже занурилася у процес й не помітила, як вилізла занадто у вікно та впала. Мій чоловік випадково став свідком її першого польоту.

Добре, що вона приземлилася на сніг й було невисоко. Лише сильно перелякалася та була шокована. Коли ми дивилися у вікно, то до неї вже примчався чоловік та кілька стареньких сусідок, які завжди несуть чергування біля під’їзду.

Оцініть статтю
Дюшес
Жарти жартами, та добре, що все закінчилося без ж _epтв та тp _авм.