Чому жінки з віком не доглядають за собою

http://movies4u.in.ua

 

З віком жінки перестають доглядати за собою. Не всі, звичайно. Але загалом багато. Чому? Причини різні. Здебільшого, коли навалюється багато проблем, жінці стає байдуже, який у неї вигляд.

Зрештою, про все по порядку.

  1. Нема навичок. Свого часу не багато уваги приділяла зовнішності мама. Вона ж не заклала таких навиків своїй доньці. Дівчинка просто не знає, як це гарно виглядати. Що для цього треба робити.

Проте це питання є спірним. Адже ми живемо в час інтернету, де всьому можна навчитися, якщо захотіти.

  1. Низький дохід. Частково це можна назвати причиною. Адже різні косметичні процедури вимагають багато грошей. Але коли йдеться про звичайну охайність і природню доглянутість, то відсутність грошей – не причина. Треба просто помити голову, вирівняти пилочкою нігті і почистити те, що під нігтями. Змастити кремом обличчя і руки. Не обов’язково дорогим. Лезом зняти зайві волосини на тілі. Попрати одежу, щоб віддавала свіжістю.

Вода і мило вам у поміч. Більше нічого не треба.

  1. Відсутність стимулу. Є чоловік, діти, робота. Для кого ще старатися? Навіщо?

Передовсім для себе – від зовнішності залежить настрій. Гарний вигляд піднімає настрій, неохайний – знижує.

Для чоловіка. Якщо ви зустрічатимете його завжди доглянутою, то він не заглядатиме за чужими жінками. Між вами будуть кращі стосунки.

Для дітей. Ви як мама є прикладом для своїх дітей. Вони від вас вчаться доглядати за собою.

  1. Проблемне життя. Цю причину називають найчастіше. Але врахуйте, що у всіх є робота, діти, домашні клопоти, однак вони встигають бути красивими – завжди вимита голова, свіжа сукня чи спідниця, а не затерті через щоденне вдягання джинси. Завжди усмішка на обличчі, що приємно.

А все тому, що вони не ліняться доглядати за собою. Це їх життєве кредо – за будь-яких обставин виглядати гарно. І в погоду, і в дощ, і в будні, і в свята, і з приводу, і без нього.

Як кажуть, найскладніша робота – це  догляд за собою.

Простіше ввечері після роботи плюхнутися на м’який диван і пожувати запечену курку, придбану дорогою додому, зі смаженою картоплею, ніж приготувати салат, начавити свіжого соку з моркви чи яблук.

Відпочинок також не повинен бути тривалим. Краще ввечері перед сном прогулятися на свіжому повітрі, що сприятиме хорошому сну, настрою і допоможе зберегти гарні форми.

Не дарма кажуть, що коли є бажання, то знайдеться тисячу способів, щоб досягнути бажаного. Якщо його нема, то тисячу причин для відмови.

Отож, борімося з лінню, мої дорогі, і у вас все буде чудово! 

Оцініть статтю
Дюшес
Чому жінки з віком не доглядають за собою