Мама навчила мене чистити рибу від грязі та луски швидко та якісно! Тепер я користуюсь тільки цим методом чистки риб!

До мами у гості мені захотілось поїхати відразу після риболовлі, й сам не знаю, чому виникло таке бажання, хоча тепер тільки радію такому своєму рішенні, тому що, коли я сидів на кухні…

Я сидів на кухні й очищав спійману мною рибу від грязі та луски, як у кімнату увійшла моя мама й попросила мене покласти весь мій «улов» у морозильну камеру. Я не розумів для чого це, але вона мені пояснила, що таким способом риба чиститься швидше та краще.

ukr.drinkpinkonline.com

Я не хотів сперечатися з мамою й вирішив спробувати її спосіб чистки риби, тому тільки через годину у морозильній камері, вона почала показувати мені, як правильно чистити рибу.

Отже, покроково це виглядатиме так:

Крок No1. Залишити рибу на годину у морозильній камері.

Крок No2. Відрізати голову.

mandarynka.com.ua

Крок No3. На шию «сперти» всю рибу, тобто перенести її у вертикальне положення, та легенько почати зрізати спинку та живіт від луски (Моя порада: перед цими діями погостріть ножі, інакше нічого не вийде).

Крок No4. Розрізати рибу та вийняти з неї всі внутрішні органи (дається це дуже легко, одним рухом, бо риба й досі заморожена).

Крок No5. Відрізаємо хвоста.

Крок No6. Шукаємо місце, де ми можемо підтягти шкіру та, міцно хапнувшись за неї, починаємо повністю знімати весь шар луски.

morediva.com

На цьому етапі ви отримаєте рибу без луски та чистою! З нею легко й приємно працювати, бо вона ніде не пошкоджена!

Цим секретом я поділився зі своєю дружиною, яка раніше ніколи не любила чистити рибу, а тепер все змінилось!

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Мама навчила мене чистити рибу від грязі та луски швидко та якісно! Тепер я користуюсь тільки цим методом чистки риб!