Цілюща сила молитви

https://adventisti.lv/ru

 

Здоров’я – основна складова успіху і щастя людини.  Тому завжди у привітаннях передовсім бажають міцного здоров’я, а решту все додасться. У молитвах до Бога людина також просить здоров’я. Адже коли не дай Бог постукає лихо, то надія є лише на Творця. Завдяки молитві людина отримує віру і силу переборювати всякі труднощі, які стрічаються на життєвому шляху.

Молитва про здоровя

Боже, я нині як ніколи потребую твого зцілення. Зцілення від болю минулого, від фізичного болю, що діймає мене сьогодні. Також потрібне духовне зцілення, щоб я був міцним і міг служити іншим, прославляючи тебе, мій Боже.

Я звертаюся до тебе, щоб отримати це зцілення. Оскільки моєї сили недостатньо, щоб побачити твоє світло. Лиш ти можеш відкрити мою душу, наповнити її благодаттю і осінити мій земний шлях.

Боже, покажи свою силу в зціленні іншим, щоб вони також могли зцілитися і були цілісними і прославляти  тебе. Амінь!

 Молитва за віру

Звертаюся до тебе, мій Боже, щоб ти моє серце наповнив непохитною вірою. Щоб я всіма думками, помислами і душею був звернений лише до тебе. Щоб жодна земна подія не затьмарювала моєї любові до тебе. Оскільки я ніщо без тебе, мій Боже. Лиш завдяки твоїй любові я можу творити і прославляти тебе, мій Боже. Амінь!

Молитва за зміни

Сьогодні, у час змін, я потребую твоєї підтримки і допомоги, мій Боже. Проведи мене через усі спокуси і перешкоди, що постали на моєму шляху, щоб я не зійшов з дороги праведної. Хай усі шторми і бурі не торкнуться мене, кволої людини. Хай усі зміни, які приготовані для мене, увійдуть в моє життя з твоєю допомогою.  Я хочу, щоб все моє життя було свідченням любові до тебе. Я хочу, Боже, відчути твою силу і могуть, щоб засвідчувати про них іншим. Я готовий боротися з власними слабкостями і тривогами, готовий йти на  жертви заради міцної віри, чистої любові до тебе і поширення твого світла. Лиш сьогодні я перебуваю у темряві, і лише твій світильник може освічувати мій шлях, щоб я не зійшов з нього. Покладаюся на твою любов і підтримку, Боже. Амінь!

Оцініть статтю
Дюшес
Цілюща сила молитви