Не покидає тrивога, стр*с, безсонння та погаnий настрій… Ці рослини вилікують все!

Без будь-яких побічних ефектів і з великою користю для Вашого здоров’я!

Часто ми відчуваємо шалану втому, переживаємо постійні стреси та жаліємося на безсоня і внутрішній  стан тривоги… Пора цьому сказати стоп!

Рутинні справи щодня,  напруженість на роботі та вдома зачасту негативно впливає на наш організм, також  слід не забувати про сезонні хвороби, які супроводжуються лікуванням антибіотиками та тривалим відновленням організму.

Всі ці події негативно відображаються на нас. Проте з цих ситуацій є вихід не лише використовуючи медикаментозне лікування, а  використовуючи народні методи, які не мають такого велокого впливу на організм.

Існує ТОП-5 рослин, які допоможуть Вам відновити свій фізичний та емоційний стан без шкоди на власний організм. Ліки природнього характеру є дуже ефективними та не мають таких побічних ефектів, які ми знаходимо в інструкціях різноманітних лікарських засобів.

Отож в рейтингу ТОП-5 рослин проти стресу, безсонниці та тривоги є наступні:

  1. Валеріана є одним з найкращих природних заспокійливих, яку можна використовувати довготривалий період часу у якості заспокійливого від нервів. Ефект є майже миттєвим і володіє розслабляючою дією.Валеріана допомагає зменшити будь-яке занепокоєння, а також зменшує серцебиття і допомагає Вам заснути.                                                          Цю траву можна знайти будь-де і на ринку і в аптеці. Вживання валеріани до чаю щодня має бути неодмінно узгоджене з Вашим лікарем, адже валеріана по-своєму впливає на організм і за умов лікування чи реабілітації може нести інший ефект у поєднанні з ліками. Тому за таких умов порадьтесь з лікарем!
  2. Липа – це ще одна трава з заспокійливим ефектом та дією. Квіти липи є одним з найдавніших природних анксиолитиків. Анксиолотиками вважають ліки природнього та штучного типу, які допомагають зняти тривогу, безсонницю та інші побічні ефекти від стресових ситуацій.                                                                                                            Липу використовують для зменшення тривоги та усунення стресу. Володіє заспокійливою дією та покращує сон.

Найкращим є те, що всі ці трави можна пити у вигляді чаю. Для цього потрібно лише залити чайну ложку трав окропом. За десять хвилин Ви можете пити Ваш напій. В ідеалі таий чай потрібно приймати три рази в день, один раз вночі – перед сном.

  1. Триптофан – це амінокислота, яка присутня в різних продуктах харчування. Притаманною йому характеристикою є виділення гормону (сератонін), що допомагає врівноважити Вас та відчути гармонію всередині самого себе.

Розглянемо продукти, які містять триптофан, а саме: ананас, банан, авокадо, слива, горіхи, темний шоколад і деякі водорості, особливо спіруліна.

  1. Омега-3 – це мікроелемент, який повинен бути в раціоні кожної людини за порадами дієтологів. Омега допомагає регулювати холестерин та гарно функціонувати системі кровообігу. Омега поліпшує емоційний стан людини та робить її стресостійкою.

Продукти які містять омега-3 є наступні: лляне насіння, кальмари, ікра риба, авокадо,оливкова олія, бразильські горіхи і гарбузове насіння.

  1. Чай з квітками хмелю. Хміль володіє розслабляючою дією, також як і попередні елементи щменшує тривогу, дозволяє повноцінно розслабитись. Чай з хмелем можна вживати перед сном, тоді ми отримуємо ефект снодійного і наш організм відпочиває.

Раніше у давні часи шили подушки з вмістом хмелю, це полегшувало головні болі та дозволяло добре виспатись. Так як хміль володіє снодійним ефектом. Проте не можна зловживати такими подушками.

Також відмітимо те, що перераховані вище заспокійливі ефективні для тих хто намагається кинути палити, або для жінок в період менопаузи. Також відмітимо те що хміль впливає на вироблення естрогену, тому бажано проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати його для цієї мети.

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Не покидає тrивога, стр*с, безсонння та погаnий настрій… Ці рослини вилікують все!