Пити воду з лимоном, звичайно, корисно, але чому всі мовчать про те, що…

Вже неодноразово ви читали статті, чи чули від видатних дієтологів та тренерів, що пити теплу воду з лимоном надзвичайно корисно для того, щоб покращити метаболізм, прибрати з організму непотрібні токсини та наповнити клітини вологою. До того ж сам фрукт містить велику кількість вітамінів, заліза, магнію та кальцію, що потрібні організмові, але чомусь всі мовчать про …

Мовчать про те, що це чудовий засіб, щоб підвищити опірність імунітету до інфекційних захворювань, зміцнить імунітет для боротьби з бактеріями та вірусами.

Приготування цієї води з лимоном вкрай просте: До склянки води вичавити з пів лимона сік. Якщо ви не можете пити таку воду, то можете додати туди трохи меду.

cosmo.com.ua

Ми хочемо представити вам 10 важливих причин для вживання води з лимоном зранку:

1. Вона покращить ваше травлення.
Завдяки щоденному вживанню води з лимоном, ви зможете підвищити секрецію води й тим самим покращити травлення та вивести шкідливі токсини та речовини з організму. Якщо у вас є розлади травлення, то цей напій допоможе приглушити їх негативні наслідки.

2. Покращення метаболізму = втрата зайвої ваги.
Вода з лимоном містить велику кількість пектину, що знижує тягу до їжі, зокрема до солодощів, тим самим допомагаючи уникнути вам переїдання та спалити зайвий жир.

3. Здоровий вигляд шкіри.
Ваші клітини шкіри зможуть отримати необхідну їм вологу зранку й віддячать вам своєю чистотою та здоровим виглядом.

4. Висока опірність організму до захворювань та інфекцій.
Лимона вода зранку допоможе вашому організму протягом всього наступного дня краще засвоювати залізо та вітамін С, що допоможе вам уникнути застудних захворювань та побороти віруси та інфекції.

5. Усунення неприємного запаху з роту.
Лимона кислота вбиває бактерії у роті, що й нерідко є причиною неприємного запаху.

aqualife.ru

6. Допомагає привести у норму водневий показник та зменшує ймовірність виникнення запалень.

7. Гарний настрій та позитивне налаштування на день.
Лимон містить у собі велику кількість вітамінів та фосфору, що здатні позитивно впливати на наш енергетичний рівень й живити нас зсередини.

8. Головний помічник у боротьбі з захворюваннями горла.
Всі знають про користь споживання лимона під час ангіни чи інших інфекційних захворювань, що вражають горло, тому просто наголосимо, що склянка води з лимоном допоможе зменшити будь-які ризики захворювання горла.

9. Стабілізація артеріального тиску.
Завдяки великому вмісту калію, одна випити склянка допоможе покращити роботу лімфатичної системи та очистити її, нормалізувати сон та артеріальний тиск.

10. Виведення бактерій сечовими шляхами.
Завдяки тому, що лимон володіє сечогінними властивостями, така склянка води зранку стане незамінним помічником для виведення поганих бактерій зі шлункового тракту.

Які ще корисні властивості лимону ви знаєте?

 

Оцініть статтю
Дюшес
Пити воду з лимоном, звичайно, корисно, але чому всі мовчать про те, що…